Certyfikacja elementów złącznych i certyfikaty jakości

Certyfikacja elementów złącznych stanowi punkt wyjściowy do procesu zapewniania jakości przez firmę Nordic Fastening Group. Tutaj znajdują się wszystkie nasze certyfikaty jakości – nie dotyczą one tylko elementów złącznych, ale także naszej polityki jakości oraz ochrony środowiska.

Nordic Fastening Group AB, wraz z jednostkami sprzedażowymi Bult & Fästteknik oraz Neofac, posiada certyfikat zgodności z normą EN 1090-1 oznaczający, że obecnie oferujemy naszym klientom następujące produkty posiadające certyfikat CE: pręty gwintowane, śruby fundamentowe oraz komponenty do konstrukcji stalowych, tj. cięgna.

Od 2013 roku nasza jednostka produkcyjna NFG Sp. z o.o. posiada certyfikaty EN1090-1 i ISO 3834.

System jakości Nordic Fastening Group AB posiada certyfikat Inspecta. Tutaj możesz pobrać nasze certyfikaty jakości zgodnie z normami ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015 dotyczące ochrony środowiska. W tym miejscu przeczytasz więcej na temat naszej polityki dotyczącej jakości i ochrony środowiska.

Wdrożenie systemu jakości wraz z naszym laboratorium kontrolnym daje nam wyjątkową możliwość udokumentowania i zarządzania kontrolą jakości naszych produktów od momentu produkcji, przez składowanie w magazynie, aż po dostawę do naszych klientów.

Dokumentacja i certyfikaty

Poniżej znajdują się certyfikaty potwierdzające, że jakość naszych produktów jest rzeczywiście zgodna z naszymi obietnicami.
Deklaracja zgodności.

Wszystkie produkty dostarczane są z bezpłatnymi certyfikatami, zgodnie z normą EN 10204:2005 3.1.