Oznakowanie zgodnie z normą EN 1090-1 

Od dnia 1 lipca 2014 r. wszystkie produkty stalowe przeznaczone do konstrukcji stalowych, od śrub i dodatków spawalniczych po produkty złożone, muszą posiadać oznakowanie CE zgodnie z normą EN 1090-1.

Nordic Fastening Group oferuje posiadające certyfikat CE pręty gwintowane, śruby fundamentowe oraz cięgna zgodne z normą EN 1090-1. 
Nasza własna fabryka Neofac Polska od 2013 roku posiada certyfikat zgodności z normami EN 1090-1 oraz ISO 3834. Oznacza to, że nasze spawane elementy do wbetonowania posiadają oznakowanie CE.

Dzięki naszemu systemowi FPC posiadamy pełną kontrolę nad właściwościami mechanicznymi elementów złącznych - od procesu produkcji przez badania laboratoryjne przeprowadzane w naszym własnym laboratorium, aż po końcową kontrolę dołączonej dokumentacji. Nasi klienci zawsze mają pewność, że produkty naszej firmy spełniają wymagania oznakowania CE zgodnie z normami EN 1090-1 oraz EN 1090-2 w zakresie wytrzymałości, udarności, wydłużenia po zerwaniu oraz spawalności, a także wymagań dotyczących trwałości.

Certyfikowanie firmy Nordic Fastening Groups przeprowadzane jest przez A3Cert.

Dokumentacja

Poniżej znajdują się certyfikaty potwierdzające, że jakość naszych produktów jest rzeczywiście zgodna z naszymi obietnicami.
Deklaracja zgodności WE.

Wszystkie produkty dostarczane są z bezpłatnymi certyfikatami zgodnymi z normą EN 10204:2005 3.1.