Rozwiązania oraz produkty

Nie udało Ci się znaleźć na rynku żadnych produktów, które rozwiązałyby Twoje problemy związane z elementami łącznikowymi? Czy nie łatwiej by było, gdyby komponenty zostały dostarczone w określonym stanie? Chętnie pomożemy!

Posiadamy bogate doświadczenie w opracowywaniu produktów dostosowanych do potrzeb klienta i oferujemy szereg usług ułatwiających obsługę gotowego produktu.

Poniżej znajduje się więcej informacji na temat zakresu naszej oferty. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Produkty dostosowane do potrzeb klientów

Produkty odlewane

Produkty odlewane mogą stanowić opłacalną alternatywę dla przetwarzania surowca od zera. Metoda ta jest przydatna w przypadku produktów o bardziej złożonej strukturze.  Przykładami produktów odlewanych są komponenty do oferowanych przez nas produktów do podnoszenia. 

Ponieważ produkty odlewane są w całości, zwykle wystarczy obrobić tylko mniejsze powierzchnie przed wysyłką produktu.
Produkty odlewane mają przewagę nad innymi metodami produkcji, ponieważ można konstruować elementy i wzmocnienia, które w przypadku innej metody wymagałyby dodatkowych etapów produkcji.

Produkty dostosowane do potrzeb klientów

Produkty spawane i cięcie blach

Nasza fabryka w Polsce zajmuje się produkcją elementów spawanych dla przemysłu produkcyjnego. Korzystamy w niej również z cięcia plazmowego do produkcji ciętych profilowo blach.

Produkty dostosowane do potrzeb klientów

Produkty obrabiane maszynowo

Toczenie, frezowanie, frezowanie CNC, spawanie i obróbka skrawaniem to tylko niektóre z metod stosowanych przez nas do wytwarzania produktów obrabianych maszynowo. Naszym klientom oferujemy pomoc w szerokim zakresie, począwszy od prostszych produktów, takich jak podkładki do rozwiązań specjalnych o bardzo dokładnych tolerancjach.

Produkty dostosowane do potrzeb klientów

Produkty kute i walcowane na gorąco

Dzięki walcowaniu na gorąco lub na zimno jesteśmy w stanie obrabiać materiał na grubość i wytwarzać taśmy, blachy i pręty, które są potem obrabiane do różnych celów.
Wytwarzamy również produkty kute, takie jak łby śrub i kotwy z głowicą kulową.

Wartość dodana i usługi

Rozwiązania logistyczne

Dzięki naszemu systemowi wykorzystującemu skanery ręczne można szybko i sprawnie zamówić elementy złączne. Nasi klienci mogą składać zamówienia w dowolnej chwili. 

Wystarczy zeskanować numer produktu, który chce się zamówić, wprowadzić ilość i zadokować skaner ręczny. Zamówienie automatycznie trafia do naszego systemu i tego samego dnia lub dzień później zostaje ono przygotowane do wysyłki.  

Wartość dodana i usługi

Produkty paczkowane

Czy nie łatwiej byłoby otrzymać towar zapakowany w wodoszczelne worki? Chętnie się tym zajmiemy!

Wartość dodana i usługi

Oznakowanie

Zależy Ci na wewnętrznym oznakowaniu produktów? Żaden problem. Zajmujemy się oznakowywaniem zamówionych produktów zgodnie z życzeniami klienta.

Wartość dodana i usługi

Produkty montowane

Przed dostawą możemy wstępnie zmontować zamówione elementy. Może to być prosty montaż, taki jak nakręcenie nakrętki na pręt gwintowany lub coś bardziej skomplikowanego i niestandardowego w ramach danego projektu.

Wartość dodana i usługi

Docinanie

Docinamy pręty gwintowane i podobne produkty na żądaną długość. W związku z cięciem możemy również fazować końcówki.  

Wartość dodana i usługi

Optymalizacja produktów

Potrzebujesz kilku wariantów tego samego produktu? Na przykład różne wymiary do różnych połączeń? Sprawdzimy, czy dany produkt może spełniać to samo zadanie i przez to zmniejszyć liczbę elementów w ramach produkcji.  

Wartość dodana i usługi

Cięcie plazmowe

Nasza maszyna plazmowa CNC o imponujących możliwościach jest w stanie obsługiwać blachy o wymiarach do 6000 x 2000 mm i grubościach od 2 mm do 40 mm.

Pracujemy z następującymi rodzajami blachy:
- wszystkie rodzaje stali węglowej, na przykład: S235, S355, S420;
- stal nierdzewna;
- aluminium (AlMg3).