Elementy złączne - chodzi o to, aby wszystko trzymało się razem

Od czasu rozpoczęcia działalności w roku 1991, pracownicy firmy Bult & Fästteknik dokładają wszelkich starań, aby wszystko trzymało się razem. Mamy na myśli nie tylko sposób działania naszych elementów złącznych. Chodzi nam również o nasze relacje - zarówno w obrębie firmy, jak i z naszymi klientami i dostawcami.

Zaufanie opiera się na jakości 

Jakość to solidna podstawa dla zaufania. Utrzymujemy wysoki poziom jakości i wiedzy: dotyczy to naszych pracowników, naszego sposobu pracy w firmie, a także wszystkich elementów złącznych, jakie produkujemy.
Tutaj znajdują się szczegółowe informacje dotyczące naszej polityki jakości.

Pewność dostaw jest również częścią naszych przekonań dotyczących jakości. 

Nasza koncepcja firmy: 

Zwiększenie rentowności szwedzkich przedsiębiorstw przemysłowych. Dzięki wysokiemu poziomowi kompetencji oraz usług oferujemy rozwiązania biznesowe oraz produkty odpowiednie dla wszystkich rodzajów połączeń, dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Zaangażowani pracownicy

Zaufanie pomaga nam - pracownikom NFG - w posiadaniu poczucia odpowiedzialności za rozwój, a także w stawaniu się jeszcze lepszymi w tym, co robimy. Niezależnie od tego, czy pracujemy w dziale produkcji, w magazynie, w biurze czy w zespole zarządzającym, ściśle współpracujemy ze sobą i dzielimy się swoimi pomysłami i sugestiami. Kiedy pracownicy rozwijają się jako jednostki, zwiększa to potencjał całej firmy wykorzystywany do zapewnienia naszym klientom osobistej, zaangażowanej obsługi.

Wysoki poziom usług oraz elastyczność przy jednoczesnym skupieniu się na projekcie klienta.

Istniejemy, by zapewnić naszym klientom osobistą obsługę, a także aby zaproponować najlepsze rozwiązania dla danego projektu, niezależnie od tego, czy dotyczą one prostych elementów złącznych, czy produktów, które mają być wyprodukowane na specjalne zamówienie.

Nasze elementy złączne mają za zadanie połączyć ze sobą dwa elementy w taki sposób, by utworzyły jedną, trwałą całość. Na długi czas.