Teoria wytrzymałości według NFG

No dobrze. Dużo mówimy na temat wytrzymałości. Wytrzymałość w ujęciu teoretycznym nie jest ulubionym tematem wszystkich naszych klientów (ale jeśli nim się interesujesz, na pewno zainteresują Cię poniższe informacje). Ciężko zapamiętać skomplikowane formuły i trudne do wyjaśnienia koncepcje. Ale nie ma się co martwić! Jesteśmy po to, żeby Ci wszystko ułatwić.

Teoria wytrzymałości wg NFG dotyczy naszej koncepcji biznesowej, tego, co chcemy oferować naszym klientom: bezpieczeństwa i rentowności.

Formuła jest prosta. Wygląda tak:
udokumentowana jakość techniczna + osobiste zaangażowanie = bezpieczeństwo + rentowność

Zapraszamy na krótką lekcję na temat teorii wytrzymałości według NFG.

Na początek: definicja
Wytrzymałość opisuje wielkość naprężeń, jakie produkt może wytrzymać, zanim się zepsuje. Dlatego ważne jest, aby wybrać produkt spełniający wymagania dla konkretnego zastosowania. Z dużym marginesem.  

Uważamy, że przypomina to wytrzymałość, jaką musi posiadać NFG, aby sprostać wymaganiom, jakie stawiają przed nami nasi klienci, dostawcy i pracownicy. Całkowicie rozsądne wymagania, które chcemy spełniać. Z dużym marginesem.

Zacznijmy od pierwszej zmiennej obecnej w formule: udokumentowana jakość techniczna.

Udokumentowana jakość techniczna

Zawsze dobrze jest mieć papiery potwierdzające najważniejsze rzeczy. My je mamy. A nasi klienci je od nas dostają.  Proces kontroli NFG rozpoczyna się już w zakładzie produkcyjnym. W trakcie produkcji sprawdzamy właściwości mechaniczne danego produktu poprzez inspekcję na miejscu i pobieranie próbek do badań. Kiedy partia produktu dociera do Kungälv, możemy zapewnić jego jakość w naszym laboratorium testowym. Wtedy klient otrzymuje od nas dokument, który spełnia zarówno standardowe wymagania produktu, jak i określone wymagania klienta (jeśli istnieją).

Dzięki starannie udokumentowanej jakości technicznej masz pewność, że produkt spełnia odpowiedni dla projektu standard, jest w pełni identyfikowalny, a ryzyko montażu wadliwego artykułu jest minimalne. Od razu widać, jak te czynniki wpływają na bezpieczeństwo i rentowność, prawda?   

„Udokumentowana jakość techniczna zapewnia bezpieczeństwo i rentowność.” Nordic Fastening Group opracowuje, importuje, produkuje i sprzedaje produkty spełniające wszystkie typy potrzeb związanych z elementami złącznymi w takich operacjach, jak: konstrukcje stalowe i betonowe, infrastruktura, energetyka i inne branże przemysłowe. Posiadamy niepowtarzalną możliwość zapewnienia jakości technicznej wszystkich produktów we własnym laboratorium badawczym. Wyniki są uzupełniane dokładną dokumentacją, która zapewnia pełną identyfikowalność.
Nasza koncepcja firmy: Nordic Fastening Group

Osobiste zaangażowanie

Oczywiście chcemy sprzedawać nasze produkty, ale nie za wszelką cenę. W tym miejscu wkracza druga zmienna naszej formuły: osobiste zaangażowanie. Aby polecić produkt idealnie dopasowany do projektu klienta, musimy być nim co najmniej tak samo zainteresowani jak on sam. Nie ma znaczenia, czy jest to prosty element złączny z naszego standardowego asortymentu, czy może musimy wyprodukować unikalne rozwiązanie mocujące do projektu klienta.

Nasze osobiste zaangażowanie w projekt pojawia się na każdym jego etapie: między nami a naszymi dostawcami, między współpracownikami, a także między nami a naszym zadaniem. Ucząc się, obserwując i słuchając się nawzajem, wszyscy mogą się rozwijać i czuć osobistą odpowiedzialność za to, jak wytrzymała jest ostatecznie firma NFG.

Nasze osobiste zaangażowanie gwarantuje, że otrzymasz od nas właściwe rekomendacje oraz, w razie potrzeby, usługi, a przede wszystkim właściwą dostawę na czas. Z pewnością są to czynniki, które pozytywnie wpływają na bezpieczeństwo i rentowność Twojej firmy, prawda?

I to by było na tyle! Mamy nadzieję, że ta krótka lekcja teorii wytrzymałości przekona Cię, że chcemy budować relację spełniającą Twoje wymagania. Z dużym marginesem.

Tutaj znajdują się szczegółowe informacje dotyczące naszej polityki jakości.

Media społecznościowe – nie przegap najnowszych informacji!

Na Facebooku, Instagramie i w serwisie Linkedin:

• otrzymasz aktualności i wskazówki dotyczące naszych produktów;
• dowiesz się, w jakich wydarzeniach branżowych uczestniczymy;
• zobaczysz, w jakie projekty społecznościowe jesteśmy zaangażowani;
• poznasz pracowników NFG;
• dowiesz się, gdy będziemy szukać nowych pracowników.

Obserwuj nas (linki do poszczególnych kanałów)

W serwisie YouTube znajdziesz:
• filmy instruktażowe dotyczące naszych produktów z przystępnymi objaśnieniami;
• ciekawe wyniki badań z naszego laboratorium.
Subskrybuj nasz kanał na YouTube